30 червня 2025
04 червня 2025
03 червня 2025
02 червня 2025
28 травня 2025
26 травня 2025
22 травня 2025
08 травня 2025
30 квітня 2025
28 квітня 2025
26 квітня 2025
26 квітня 2025 року минає 39 років, як людство зіштовхнулося з руйнівною силою радіації, яка стала чорною плямою на нашій блакитній планеті.
Чорнобиль - біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум'янітиме чорним вогнем скорботи. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною.
Сьогодні День пам'яті, День скорботи і роздумів. Бо нам таки є над чим замислитись, так як Україна знову опинилася під загрозою ядерної катастрофи через російське вторгнення на нашу землю.
У нашому навчальному закладі для учнів було проведено ряд заходів, в яких вони брали активну участь – про аварію на Чорнобильській АЕС, її наслідки для людства. Ми мусимо завжди пам'ятати про подвиг пожежників, вчитися приймати правильні рішення, не бути безвідповідальним, бути чесним і сміливим, любити й берегти рідну землю.
25 квітня 2025
25 квітня на лоні природи викладачка Л. А. Лящук провела захист учнівських проєктів на тему " Атомна та ядерна фізика" й поділилася з колегами нетрадиційним та ефективним методами роботи.
15 квітня 2025
У міжнародний день екологічних знань, який відзначають 15 квітня, була проведена виховна година викладачами хімії та біології у групі №13 на тему «Екологія і війна. Війна знищує довкілля України!!!»
Мета проведення даного заходу - звернути увагу учнів на екологічний стан довкілля під час військових дій.
Війна завдає катастрофічних наслідків довкіллю: знищує природні ресурси, забруднює атмосферу, ґрунти, водойми, втрачається біорізноманіття. Вибухи снарядів, використання хімічної зброї та руйнування промислових об'єктів призводять до викиду токсичних речовин у навколишнє середовище.
Кожен з нас може допомогти екології країни, виконуючи прості правила:
- не палити суху рослинність і сміття, це створює додаткову шкоду довкіллю і впливає на тваринний і рослинний світ.
- економити електроенергію, адже постійні обстріли об’єктів енергетичної структури спричиняють її нестачу.
- долучатися до акцій із висадження дерев або робити це самостійно.
- не займатись браконьєрством, не нищити червонокнижні рослини та не підтримувати торгівлю ними.
- надавати перевагу біорозкладним і багаторазовим пакетам, використовувати багаторазовий посуд, багаторазові чашки для напоїв.
11 квітня 2025
11 квітня в 20 групі ДНЗ "Почаївське ВПУ" класний керівник Лящук Л.А. та майстер виробничого навчання Людкевич Я. В. провели виховну годину "Війна, що змінила кожного!", метою якої було віддати шану героям російсько-української війни, які стали на захист нашої держави під час повномаштабного вторгнення росії, бійцям і командирам ЗСУ; розповісти про міжнародну підтримку України в протистоянні російській агресії; виховувати патріотизм та почуття вдячності нашим захисникам.
9 квітня 2025
8-9 квітня у спортивному залі Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка, відбулися змагання, відкрита першість м. Кременця і Кременецького району з волейболу серед учнівської молоді «Волейбольна весна- 2025»
Приймало участь 12 команд дівчат і 11 команд юнаків. Наш навчальний заклад, а саме ДНЗ «Почаївське ВПУ» прийняло участь у змаганнях. Наші юнаки показали хорошу майстерність, жагу до боротьби і вибороли почесне II місце. Були нагороджені грамотами, медалями. Тренери-викладачі фізичного виховання Петро Руцький та Олег Жилюк нагороджені почесною відзнакою за вагомий внесок у розвиток волейболу на Кременеччині. Хочемо подякувати ЗСУ за те, що ми можемо тренуватися, змагатися і перемагати.
Слава ЗСУ, Слава Україні!
2 квітня 2025
2 квітня в 14 групі ДНЗ "Почаївське ВПУ" класний керівник Левчук В. Г. та майстер виробничого навчання Волкова Н. П. провели виховну годину "Мова війни", метою якої було дати розуміння того, що мова - також наша зброя, розвивати вміння аналізувати події, факти сьогодення, виховувати почуття любові до України.
28 березня 2025
Учні 28 групи з професії "Агент з організації туризму" відвідали виставку відомого художника-аквареліста Олександра Бобришева, яка експонувалися в Почаївському історико-художньому музеї.
27 березня 2025
Просвітницько-профілактичне заняття:
«Запобігання та протидія терористичним проявам»
27.03.2025р. практичним психологом освітнього закладу ДНЗ «Почаївське ВПУ» Ольгою Людкевич було проведено просвітницько-профілактичне заняття з учнями на тему: «Запобігання та протидія терористичним проявам», під час якого учні переглянули відеофільм «Як росія вербує наших дітей».
Заняття орієнтоване на протидію терористичним проявам, своєчасне виявлення ознак підготовки та спроб вчинення терористичних актів серед підлітків,ознайомлення із можливими негативними наслідками поширення в соціальних мережах фото-, відеоматеріалів з об’єктами транспортної інфраструктури та щодо передбаченої чинним законодавством відповідальності за такі дії.
Запобігання терористичним актам в умовах воєнного стану є критично важливим завданням для захисту населення та збереження громадського порядку.
Дотримання чітких правил безпеки та співпраця громадян із правоохоронними органами допоможуть зменшити ризик таких загроз.
24 березня 2025
Викладач історії Токар В.Е. провела диспут на тему : «Російсько-українська війна: факти, уроки та реалії сьогодення». Учні переглянули фільм та презентацію про повномасштабну агресію росії проти України та висловили свої думки та оцінку подій.
22 березня 2025
22 березня відзначається Всесвітній день води. Метою проведення цього дня є підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищенню рівня економіки і соціального добробуту.
У 2025 році темою Всесвітнього дня води є «Збереження льодовиків». Льодовики – є найбільшим сховищем прісної води. Вони забезпечують охолодження нашої планети від перегріву. З цим пов’язана зміна клімату нашої планети. Протидіяти цьому може кожен, зберігаючи енергію і природні ресурси, дбаючи про екологію і захист довкілля
Забруднення водойм, руйнування об’єктів водної інфраструктури, систем водопостачання та очищення води – це все наслідки воєнних дій російської федерації. Внаслідок чого багатьох людей було позбавлено доступу до питної води. І тому в цих умовах потрібно діяти всім разом, щодня, щохвилини бути свідомими та берегти кожну краплю води.
В нашому навчальному закладі відбулися ряд заходів до дня водних ресурсів, під час яких учні вкотре переконалися про важливість і значення води для кожного.
20 березня 2025
20 березня – Всесвітній день Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих щедрот і природних ресурсів, якими наділила нас природа.
У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглі території, висадити хоча б одне дерево, відмовитися хоча б на один день від використання автомобіля тощо.
В нашому навчальному закладі були проведені заходи до дня Землі, під час яких учні мали можливість замислитися над тим, що вони можуть зробити для вирішення екологічних проблем, та як допомогти навколишньому середовищу, тому що - Земля – наш спільний дім, і ми повинні дбайливо ставитися до природи і турбуватися про неї.
18 березня 2025
18 березня відзначається Всесвітній день переробки. Його запроваджено було у 2018 році за ініціативою Глобального фонду переробки (Global Recycling Foundation) та з метою підвищення обізнаності про важливість переробки та цінність відходів.
Крім цього, Всесвітній день переробки покликаний: залучити громадськість до екологічних ініціатив із сортування відходів та їх повторного використання; поширити знання про правильне сортування та переробку.
Людина повинна задуматися над тим, що викидає у смітник. Є речі які можна переробити, і які не будуть забруднювати навколишнє середовище, розкладаючись десятки і сотні років на звалищах – а це 60% всіх відходів.
Можна переробляти пластик, але на переробку потрапляє лише 9%, інше забруднює довкілля; переробка алюмінію економить енергію; переробка однієї тонни паперу зберігає 17 дерев, це зменшує викиди вуглекислого газу в атмосферу – і таких прикладів є велика кількість.
Кожен з нас може допомогти довкіллю – зменшуючи кількість відходів. Це прості звички, які допоможуть зменшити кількість сміття.
Здавати використаний папір на макулатуру; використовувати багаторазові сумки (шопери) – замість поліетиленових пакетів; намагатися ремонтувати одяг, речі, а не викидати; відмовитися від одноразових пластикових виробів і т.д.
Від дій кожної людини залежить майбутнє нашої планети!
Кожен може дбати про екологію.
11 березня 2025
Економічний батл на тему
"Не в грошах щастя, а в їх кількості!".
Цього року з 17 по 30 березня в Україні буде відзначатися Всесвітній тиждень грошей (англ. Global Money Week 2025), у якому щороку беруть участь більше ніж 100 країн світу. Офіційна тема Global Money Week у 2025 році - «Обирай надійну (неупереджену) фінансову інформацію, подбай про своє фінансове майбутнє».
До Дня грошей у ДНЗ «Почаївське ВПУ» 11 березня 2025 року викладач професійно-теоретичної підготовки Світлана Стрельчук провела пізнавально-виховний захід з учнями 14 і 18 груп у вигляді економічного батлу на тему "Не в грошах щастя, а в їх кількості!".
Основна мета цього заходу - дізнатися більше про гроші та заощадження, про те, як заробляти, управляти власними фінансами, закріпити знання з фінансової грамотності, як ставитися до грошей, щоб вони були нашими помічниками, а не господарями.
Гроші супроводжують людину багато сторіч і відіграють у житті важливу роль. Все крутиться навколо грошей – увесь світ!
У батлі взяли участь команда учнів 14 групи – «Долар по 10», девіз якої: «Гроші – не проблема, коли їх немає» та команда учнів 18 групи – «Майбутні мільйонери», девіз – «Знаємо ціль – створюємо успіх!».
Батл складався із 9 раундів, у яких учні із задоволенням продемонстрували своє логічне мислення з грошової і фінансової вікторини, показали гарні знання та загальний світогляд щодо історії грошей та валют світу, вміння працювати в команді, а також лідерські якості капітанів.
Усі присутні отримали незабутні враження, велике задоволення від гри та дізналися багато нового щодо грошей.
10 березня 2025
Виховний захід «Кобзареве слово житиме вічно!» - неймовірна подорож у світ Шевченкового слова, під час якої учні ДНЗ «Почаївське ВПУ» вшанували пам’ять великого поета та усвідомили велич його пророчих слів, які підтримують наш вільний дух, незламну волю українського народу у боротьбі з окупантом, вселяють надію на щасливе майбутнє на рідній землі.
03 березня 2025
Остання лінійка для учнів 44 групи з професії «Кухар; кондитер».
Швидко пролетіли роки навчання в училищі. Здавалося б, недавно учні 14 групи ступили на поріг навчального закладу, не знаючи, що на них чекає. А далі було училищне життя, повне радісних вражень і дрібних прикростей, перших перемог і неочікуваних поразок… І ось тепер – остання навчальна практика. Випускники креативно продемонстрували свої практичні навички, які отримали на уроках виробничого навчання завдяки своїм наставникам – майстрам виробничого навчання Мельничук Наталії Василівні та Волковій Надії Петрівні. Іскрою натхнення, завзятості, рішучості, нових ідей були класний керівник Васильків Наталія Павлівна та викладач професійно-теоретичної підготовки Сухомлин Тетяна Михайлівна.
Ще одна сторінка вашого життєпису перегорнута. У кожного з вас обов'язково в житті все складеться якнайкраще, треба лише вірити і сміливо йти до омріяної мети. Збережіть в собі жагу життя і знань!
Дякуємо, що обрали нас. Весь цей шлях ми проходили разом, і навчаючи вас, самі дізналися багато нового. Пишаємося кожним із вас і бажаємо досягти найвищих вершин у професії. Нехай натхнення та майстерність будуть вашими вірними супутниками.
28 лютого 2025
28 лютого 2025
У дружній та теплій атмосфері колектив училища провів на заслужений відпочинок майстра виробничого навчання Синишина Миколу Костянтиновича.
Зі словами вдячності та щирими побажаннями звернулися в.о. директора Руслан Іськов та старший майстер Іван Мірецький, які відзначили його багаторічну відданість викладацькій справі та значний внесок у розвиток навчального закладу. За 47 років педагогічної діяльності Миколою Костянтиновичем було випущено не один десяток кваліфікованих робітників по професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування водій автотранспортних засобів категорії «С1», передаючи молодому поколінню знання, досвід і любов до професії.
Колеги також висловили численні теплі слова вдячності й побажали здоров’я, щастя, натхнення та яскравих вражень на новому етапі життя.
Дякуємо вам, Миколо Костянтиновичу, за вашу невтомну працю, щирість і мудрість! Бажаємо гарного відпочинку й лише приємних моментів у житті!
25 лютого 2025
Виховний захід «Жінки в історії України»
Наприкінці лютого українці традиційно відзначають День української жінки. Це свято має вшанувати внесок жінок у розвиток суспільства, культури, науки та боротьбу за незалежність.
25 лютого у бібліотеці ДНЗ «Почаївське ВПУ» відбувся виховний захід «Жінки в історії України». Сьогодні коли йде війна українська жінка поруч із чоловіками, стоїть на варті нашої держави. Хвилиною мовчання вшанували всіх полеглих за незалежність нашої держави. Як українки змінювали світ? Про це учні групи №14 дізналися, переглянувши відеофільм про княгиню Ольгу, Анну Ярославну. Бібліотекар Ярмусь Т.В. підготувала вікторину "Жінки в міфах, легендах, переказах, літературі, історії". Учні ознайомились із моментами життя великих українок, цей захід сприяє виховуванню поваги до визначних особистостей, патріотизму, любові до України та її народу, до жінки як Берегині роду.
24 лютого 2025
24 ЛЮТОГО 2025 РОКУ НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ.
За рішенням Верховної Ради України, у понеділок, 24 лютого, з приводу третьої річниці повномасштабної війни вперше в історії нашої держави відбудеться Національний день молитви за Україну. У фойє ДНЗ «Почаївське ВПУ» учні вшанували полеглих воїнів за незалежність нашої держави.
За час війни ми побачили, що молитва є секретом стійкості українського народу. Тож хай цей День молитви стане часом відновлення наших сил, усвідомлення нашої місії, того, що кожен із нас має чинити на своєму бойовому блокпосту для того, щоб обстояти суверенітет і територіальну цільність Батьківщини.
19 лютого 2025
Вітаємо переможців XXIII Всеукраїнської олімпіади з англійської мови: Антошків Анастасія-Варвару, Смикало Вікторію, Ходуліна Остапа, Халіона Миколу, Фарину Максима. Учнів підготувала викладач Лихва О.М.
17 лютого 2025
17.02.2025р. в ДНЗ «Почаївське ВПУ» відбулася лінійка, приурочена подіям на Майдані під час Революції Гідності в період 18-21 лютого 2014р. пролунав гімн України і хвилина мовчання.
«Яскравим сяйвом в небі засвітились, щоб інші мріяли, творили і жили» - цими словами було розпочато виступ викладача історії Токар В.Є. Учні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, які боролись за волю і кращу долю України та у розквіті сил сплять у безіменних могилах! Герої таки не вмирають, вони будуть вічно живі. Героїв завжди пам'ятають на небі й на рідній землі!». Поринути в події того кривавого часу допомогли короткі відомості учнів, тематичні вірші та пісні. Розповіді дітей доповнила тематична атрибутика й оформлення лінійки плакатами.
17 лютого 2025
Наші учениці ІІ курсу з професії "Адміністратор; Агент з організації туризму" Антошків Анастасія-Варвара, Антошків Юлія, Чорнобай Анастасія, Воркун Софія стали переможцями Всеукраїнської онлайн олімпіади з англійської мови.
Учениця ІІ курсу Антошків Анастасія-Варвара взяла участь у V Відкритому марафоні з української мови.
14 лютого 2025
14 лютого у День закоханих учні 18 і 13 груп зізнавалися у любові нашій
ненці Україні. Вони провели розважальну історико-географічну вікторину
«Ми любимо Україну». Цікавими були конкурси: «Я люблю історію», «Моя
столиця», «Хто я?», «Пісенна Україна», «Мальовнича Україна», «Україна у
цифрах і фактах».
12 лютого 2025
12 лютого в 14 групі викладач української мови та літератури Левчук Валентина Григорівна провела відкритий урок на тему: " Проза І. Франка. Жіноча доля в новелі " Сойчине крило". Образ героя-адресата - уособлення боротьби між "естетикою" і "живим чоловіком". На уроці учні удосконалювали навички дослідницько-аналітичної роботи з текстом, порівняльної характеристики персонажів, реалізовували свої творчі здібності в інсценізації уривку твору. Викладач застосував на уроці словникову роботу, інтерактивні методи: "мозковий штурм", "асоціативне гроно", "займи позицію", "мікрофон".
11 лютого 2025
Сьогодні Інтернет проник у наше життя і діяльність. Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету все-мобільні телефони, планшети, телевізори і інші портативні пристрої. Тому дуже важливо знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі.
Світ, який нас оточує, наповнений багатоманітними можливостями, включаючи і безпечний інтернет. Розумні технології та постійне підключення до світової мережі стали необхідною частиною нашого життя. Але чи завжди ми знаємо,як користуватися цими можливостями безпечно?
Як правильно користуватися соціальними мережами, захистити свою особисту інформацію від несанкціонованого доступу, розрізняти недостовірну інформацію від правдивої, критично мислити щодо інформації в інтернеті, розпізнавання кіберзагроз і способів реагування на них та багато інших питань безпечного інтернету було розглянуто учнями ДНЗ «Почаївське ВПУ» 11 лютого 2025 року у Всесвітній День безпечного Інтернету. Такі знання допоможуть уникнути проблем і неприємностей, пов’язаних з використанням інтернету.
Найкраще підготувалися до цього заходу учні 38 групи професії «Адміністратор; Агент з організації туризму». Учениця Цап Марта виступила з цікавою презентацією «Безпека в Інтернеті». Найкращі малюнки підготували учні цієї групи Зінкевич Уляна та Галяс Каріна та учениця 18 групи Сорока Ксенія.
З інформацією про безпечний інтернет було ознайомлено весь учнівський та педагогічний колектив закладу на ранковій лінійці 10 лютого.
Пам’ятаймо, що безпечний інтернет – це не просто окремий елемент нашого життя, а щось набагато важливіше.
04 лютого 2025
4 лютого в рамках тижня фізики викладачем Будняк Людмилою Володимирівною проведено круглий стіл «Нехай не згасне світ науки!». Захід приурочений 180-річчю від дня народження Івана Пулюя, нашого славного земляка, вченого фізика, електротехніка, громадського діяча.
27 січня 2025
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2024/2025 навчальному році
Антошків Юлія, учениця 28 групи, ІІІ місце з хімії;
Томашевський Максим, учень 13 групи, ІІІ місце з інформаційних технологій;
Антошків Анастасія-Варвара, учениця 28 групи, ІІІ місце з англійської мови,
ІІІ місце з української мови та літератури; Диплом І ступеня ХХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;
Сорока Єлизавета, учениця 44 групи, Диплом І ступеня Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
16 січня 2025
Виїзне засідання методичної комісії працівників з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування 2 розряду; водій автотранспортних засобів» відбулося на базі компанія ЛАН, яка є офіційним дилером CLAAS, AMAZONE, LEMKEN, BEDNAR, OPaLL-AGRI. Педагогічні працівники оглянули зернозбиральні, кормозбиральні комбайни, трактори CLAAS, а також широкий спектр ґрунтообробної техніки. Ця техніка показує високу якість роботи у всіх регіонах, де вона використовується.
16 січня 2025
16 січня 2025 року на базі Почаївського історико-художнього музею відбулося методичне засідання педагогічних працівників ДНЗ "Почаївське ВПУ' з професій адміністративно- туристичного напрямку.
Одним з ключових питань, що обговорювалися на засіданні стало можливість використання матеріалів та експозиції музею для ведення предмету: "Культурний та етнічний туризм", як один з видів пізнавального туризму, основною метою, якого є відвідування етнографічних об'єктів, що є історичною спадщиною народу, який проживав на даній території, знайомство з культурною спадщиною, специфічних етнічних рис, ознайомлення з матеріальною та духовною культурою, збереженою в автентичному середовищі.
Наукові працівники музею В. Бондарчук, Р. Квач та Г. Пастощук висловили думку, щодо використання експонатів музею та інших стосовно викладання даної тематики. А пані Галина Пастощук поділилася цікавими фактами про значення, традиції, прикмети української хустки, як символічної, знакової речі, що є нашою культурною спадщиною.
Цікавим і символічним став майстер - клас по в'язанні хустки, проведений пані Галиною.
15 січня 2025
Відбулося засідання методичної комісії класних керівників і майстрів виробничого навчання.
13 січня 2025
Відновлювальні джерела електроенергії в нашій місцевості.
ПРОГРАМА ВИЇЗДНОГО ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ І МАЙСТРІВ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ.
1.Сонячні електростанції приватних домогоспода