Офіційний сайт
ДНЗ "Почаївське  ВПУ"
Вівторок, 19.01.2021, 13:39

Архів записів
Форма входу

НОВИНИ ДНЗ ПОЧАЇВСЬКОГО ВПУ

28 грудня 2017

Новорічний вечір.

Що таке Новий рік? Це блискуча ялинка і подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки. Мабуть, лише раз на рік в чудо вірять усі без винятку, від малого, до великого. 28 грудня в актовому залі ДНЗ «Почаївське ВПУ» відбувся новорічний вечір для учнів училища. Красиво вбрана ялинка, яскраві костюми, Діда Мороза та Снігуронька, веселий настрій - ось воно довгоочікуване свято. В програмі вечора: художні номери від груп, виставка наворічних плакатів та дискотека. Учні груп №20, 21, 23, 32, 34 , організували флешмоб «Новорічний подарунок», цікавою та оригінальною була постановка ще одного флешмобу групою №14. Веселими та незабутніми являлися художні номери від інших груп. На новорічне свято із вертепом, колядками та віншуваннями завітали учасники художньої самодіяльності училища та привітали всіх із наступаючими святами. На високому вокальному рівні прозвучали колядки та щедрівки: «Предвічний родився», «Бог ся рождає», «Дивна радість на ввесь світ», «Чути дзвінок» та інші. Колядники завітали в кожен кабінет із віншуваннями на щастя, здоров’я та благополуччя українців.

З-поміж багатьох сучасних свят Новий рік є найулюбленішим. Можливо, тому що обіцяє зустріч із чимось таємничим, дає надію, що прийдешній час буде кращим, ніж минулий. Щоразу в очікуванні цього свята у наших душах оселяються добро і затишок, у кожній людині прокидається малюк, який очікує на диво. Нехай новорічні дзвони повідомляють лише радісні новини. Здоров’я, щастя, достатку, веселих і радісних свят!

 

 

 

27 грудня 2017

Дитячий новорічний ранок.

Новий Рік несе в собі масу позитивних емоцій, відкриває дверцята в казку і обдаровує щастям і радістю. Передноворічний настрій, яскраві враження та позитивні емоції отримали дітки, які 27 грудня завітали на свято в ДНЗ «Почаївське ВПУ». Вже стало доброю традицією щороку в училищі проводити новорічний ранок для маленьких діток працівників училища. Оточені увагою та винятково дружною атмосферою, маленькі учасники дійства змогли відчути себе головними героями казки. Веселим хороводом разом з Дідом Морозом та Снігуронькою малеча в костюмах сніжинок, принцес та казкових звірят кружляла довкола ялинки в приміщенні їдальні нашого навчального закладу. Далі в цікавій новорічній програмі були розваги, ігри, віршики, щедрівки, колядки, танці та солодкі подарунки. Із вертепом, колядками та віншуваннями на новорічне свято до малечі завітали учасники художньої самодіяльності училища та привітали всіх із наступаючими святами. І, як завжди, маленькі та їх батьки фотографувалися з Дідом Морозом та усіма казковими героями на згадку, адже наступної зустрічі з ними доведеться чекати цілий рік.

 

 

 

 

11 грудня 2017

 Тиждень іноземної (англійської) мови на тему: «People and society». 

Тиждень іноземної (англійської) мови на тему: «People and society» проводився у ДНЗ «Почаївське ВПУ» на початку грудня.

Організаторами даного дійства були викладачі іноземної мови та найактивніші учні з усіх груп.

Щодо планування і проведення активу дійства:

  • Церемонія відкриття тижня англійської мови;

  • Презентація плакатів і постерів за темою тижня;

  • Вечір поезії у поєднанні із найкращими церемоніями англійського чаювання;

  • «Movie night, movie time» перегляд художнього фільму про життя сучасної американської студентської молоді;

  • «The English Language Olympiad» - Олімпіада з англійської мови серед учнів І, ІІ, ІІІ курсів;

  • Церемонія закриття тижня англійської мови, підведення підсумків.

Найактивнішими учасниками тижня англійської мови були учні третього курсу, а особливо група № 34, № 32, № 38.

При підведенні підсумків щодо проведеного тижня англійської мови було зазначено, що незважаючи на те, що учні здобувають різні за напрямами професії, спільною і незламною метою є набуття всесторонніх знань і досвіду, що зрештою сприяє гармонійному розвитку особистості, надихає на творчий актив і несе у собі безмірний і незламний позитив на майбутні життєві і професійні кроки.

 

 

 

 

 

06 грудня 2017

Україна понад усе.

6 грудня у ДНЗ «Почаївське ВПУ» проведено захід «Україна понад усе», присвячений 4-ій річниці подій на Майдані,

метою якого є виховання патріотичної свідомості та національної гідності молоді.

Дякуємо учням групи №18, її майстрам в/н Васильків Наталії Павлівні, Сотнічук Неонілі Клавдіївні

та класному керівнику Сухомлин Валентині Тимофіївні. 
Учень групи 23 Сімора Дмитро вшановує патріотизм і мужність наших героїв виконанням пісні на слова В .Стуса

«Як добре те, що смерті не боюсь я»

 

 

 

 

04 грудня 2017

 

Допомога воїнам АТО.

 

В такий непростий час, час неймовірного патріотичного піднесення українців і тяжкого випробування на Сході нашої України, ми повинні показати свою підтримку нашим захисникам. Працівники та учні Державного навчального закладу «Почаївське ВПУ» не стоїть осторонь, а долучається до всеукраїнського вололонтерського руху і вирішили подарувати солдатам часточку домашнього тепла. Працівники закладу принесли домашні заготовки, консервації, продукти, майстри виробничого навчання разом із учнями приготували 23 відра вареників, напекли солодощів. 4 грудня 2017р відправлення доброчинного провіанту на південний схід України організував волонтер, настоятель храму с.Лішня отець Андрій Любунь. Працівники та учні училища передають продукти харчування та передсвяткові привітання бійцям 44 Тернопільської артилерійської бригади у м.Попасне.

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят бажаємо нашим захисникам міцного здоров’я, благополуччя та Божого благословення у всіх добрих справах. Нехай Божественна мить Різдва Христового додасть вам наснаги і життєвої сили, а у ваших оселях запанують мир та злагода. Миру нашій Україні!

 

 

 

 

 

02 грудня 2017

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE».

Із 30 листопада по 2 грудня 2017 року у Києві проводився Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE». Він покликаний сприяти зростанню престижності робітничих професій, розвитку професійної освіти шляхом гармонізації кращих практик і професійних стандартів.

Фреюк Юля, учениця ДНЗ «Почаївське ВПУ» групи №27 по спеціальності «Кухар, кондитер», представила нашу область у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності у компетенції «Кондитерське мистецтво» модуль «Цукрові квіти».

Конкурс WorldSkills – це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, а також молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 22 років, що проводяться кожні два роки у міжнародному форматі.

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» - важливий засіб розвитку державно-громадського партнерства в системі освіти, що сприяє зростанню престижності робітничих професій.

  

 

 

 

 

01 грудня 2017

ЩО ТИ ЗНАЄШ ПРО СНІД?

1 грудня у ДНЗ «Почаївське ВПУ» відбувся захід, метою якого було підвищити рівень інформованості й освіченості учнів із проблеми ВІЛ/СНІДу, сформувати гуманне та толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД. У фойє училища була встановлена виставка плакатів, присвячена боротьбі зі СНІДом. Вчителі та учні зібралися в актовому залі для того, щоб обговорити важливі проблеми, пов’язані із захворюванням на ВІЛ/СНІД. Викладач біології Грищук Л.М. провела лекцію про СНІД, шляхи передачі цієї хвороби. Серед численних хвороб, від яких нині страждає людство, СНІД є однією з найтяжчих. ВІЛ-інфекція та СНІД – це не хвороба цифр та статистики. Це проблема, яка вплинула на життя багатьох людей, сімей, країн та націй усього світу.

Психолог навчального закладу Людкевич О.М. провела серед учнів анкетування «Міфи та факти про СНІД» . У читальному залі бібліотеки училища відбулася виставка книг та учнівських робіт на тему: «ВІЛ. СНІД. Чума ХХ століття».

Всесвітній день боротьби зі СНІДом уперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу. З того часу вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Вірус імунодефіциту був офіційно відкритий 5 червня 1981 року в Центрі контролю захворювань Сполучених Штатів Америки. Синдром набутого імунодефіциту в останні десятиліття поширюється зі швидкістю епідемії.

Зусилля вчених спрямовано на винайдення ефективних методів подолання СНІДу, однак поки що говорити про успіх, про перемогу над вірусом ВІЛ передчасно. За оцінками експертів, сьогодні понад 50 млн. жителів планети Земля є ВІЛ-позитивними, а понад 20 млн. - вражені СНІДом. Кожного дня у світі інфікується 15-16 тис. осіб, переважно молодого віку.

Символом боротьби зі СНІДОМ є червона стрічка, жодна акція в вдй області не обходиться зараз без неї. Ця стрічка як символ розуміння СНІДУ була задумана весною 1991 року.

 

 

 

16 листопада 2017

Безоплатна вторинна правова допомога.

16 листопада представники Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели бесіду з учнями та працівниками ДНЗ «Почаївське ВПУ». Безоплатна вторинна правова допомога - вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя. Безоплатна вторинна правова допомога включає такі види правових послуг:

1) захист;

2) здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

3) складення документів процесуального характеру.

Під час виконання функцій з надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіональний центр взаємодіє із судами, органами прокуратури та іншими правоохоронними органами, органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, іншими суб’єктами надання безоплатної правової допомоги, органами адвокатського самоврядування, громадськими об’єднаннями. Регіональний центр є неприбутковою організацією, користується правами юридичної особи, має печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням, власні бланки, самостійний баланс, рахунки в органах Казначейства.

 

 

 

09 листопада 2017

Бринить, співає наша мова…

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова,

ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця,

в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.”

Панас Мирний

9 листопада в ДНЗ «Почаївське ВПУ» відбувся виховний захід «Бринить, співає наша мова…» приурочений до Дня української писемності та мови. У ньому взяли участь учні групи №32 та члени літературного гуртка «Калина». Це свято було встановлено указом президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова. День української писемності та мови, свято, яке гуртує усіх нас - на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду. Кожен народ відбувся тоді, коли усвідомив себе у рідному слові.

   

 

 

21 жовтня 2017

Поїздка у Львів.

21 жовтня відбулася поїздка працівників училища у місто Львів. Кожне місто наділене своєю історією та індивідуальністю. Львів – старовинне місто, місто – історія, місто – музей, місто, що ніби ховає в кожному закутку якусь таємницю, це унікальне поєднання культур Заходу та Сходу. Під час екскурсії ми побачили, як кожна епоха залишила свій слід в історичних пам’ятках міста. Провівши вікенд у Львові, працівники мали можливість проникнутись духом міста, відчути на собі його незвичну, старовинну атмосферу та традиції. Відвідали місцеву пивоварню, збудовану 1715 року і яка функціонує до сьогодні; палац графів Потоцьких – величну будівля у стилі французького неоренесансу кінця XIX століття; собор святого Юрія. Працівники училища мали змогу відвідати рекордний ярмарок сирів та вина з різних куточків країни, забави, конкурси, концерти музичних колективів, та багато ще цікавого.

 

 

 

 

 

 

13 жовтня 2017

75 річниця створення УПА.

13 жовтня відбулася поїздка працівників ДНЗ «Почаївське ВПУ» у село Антонівці з нагоди святкування 75 річниці створення УПА.

В музеї штабу військової округи “Волинь-Південь” уже вкотре урочисто звучали «Луни повстанського краю». Відзначити  свято Покрови Пресвятої Богородиці та  75 річницю створення УПА приїхали ветерани УПА, представники Тернопільської ОДА, керівники Шумського району, учнівська молодь з навколишніх міст та сіл Тернопільщини.
Відновлений табір в Антонівцях став своєрідним центром історичної пам’яті Тернопілля. Щороку в середині жовтня тут збираються тисячі людей. Неподалік від штабного будиночка – дбайливо відреставровані столи і дошка літнього класу підстаршинської школи. Каплиця - курінь встановлена в затишній угловині на місці таборового храму. Далі за нею – джерело.  А  стежка, що веде вгору виводить на повстанчий цвинтар. Тут у дванадцяти могилах поховані вояки УПА, які померли від ран в таборовому шпиталі і ті, що не мали родини в ближніх селах. 

 

 

 

12 жовтня 2017

Уклін та шана, вам, наставники наші.

12 жовтня в ДНЗ «Почаївське ВПУ» відбувся виховний захід прурочений до Дня вчителя.

Учні групи №27 со спеціальності «Кухар, кондитер» привітали всіх педагогічних працівників з їх професійним святом.

Вчительська доля – мудрістю вкрита,

Дзвенить вона сміхом учнівських сердець.

Вчительська доля – дощем раннім вмита,

Вона для людей буде вічним взірцем.

Вклонімось низько вчительській долі,

І шану святу крізь віки принесем.

Серця подаруєм в долонях

І щедру любов принесем.

 

 

 

11 жовтня 2017

Державний навчальний заклад «Почаївське ВПУ» готує кваліфікованих робітників у відповідності до потреб підприємств міста і регіону за різними напрямками. Серед них особливе місце займає підготовка по професії «Електромонтер з обслуговування та ремонту електрообладнання. Водій автотранспортних засобів категорії «С1». Учні оволодівають теоретичними і практичними знаннями та навичками, виконують роботи з ремонту та обслуговування електроустаткування. Знання, отриманні в стінах училища дозволяють в майбутньому обслуговувати силові та освітлювальні установки, відомчі електростанції, трансформаторні підстанції; проводити на них ревізію, налагоджувати, регулювати і ремонтувати схеми технологічного обладнання. В процесі навчання учні проходять кілька етапів виробничої практики на робочих місцях підприємств і організацій, а також приватних підприємців. Як підсумок виробничої практики – проведення кваліфікаційних пробних робіт на робочих місцях з присвоєнням виробничого розряду електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування.

Для навчання по спеціальності «Електромонтер з обслуговування та ремонту електрообладнання. Водій автотранспортних засобів категорії «С1» в училищі є класи по спецдисциплінах і лабораторія для проведення практичних електромонтажних та слюсарно-складальних робіт. По закінченню ДНЗ «Почаївське ВПУ», випускники, які навчалися по даній спеціальності легко знаходять своє місце серед інших робітничих професій. Знання, отриманні під час навчання в училищі допомагають їм як у роботі, так і в повсякденному житті.

 

 

 

08 жовтня 2017

Як ми відпочиваємо…

 

Поїздка у Карпати.

З 6.10 по 8.10.2017 року дирекція училища та профспілковий комітет зробили чудовий подарунок педколективу: екскурсію на Закарпаття. Працівники відвідали «Колибу Опришків», де були приємно здивовані дизайном та атмосферою закладу: шкіри на лавках, рушники і мішковина замість скатертин, різьба по дереву, соляні лампи, мангало-багаття посередині колиби… Відпочивали також у Косино та Берегово – це і термальні басейни, і готель, і ресторан, і ще багато чого, що в сумі подарували всім незабутній відпочинок і масу позитивних вражень.

 

 

 

04 жовтня 2017

 

 

 

03 жовтня 2017

Конкурс- огляд художньої самодіяльності.

3 жовтня відбувся конкурс - огляд художньої самодіяльності у ДНЗ «Почаївське ВПУ». Тематика огляду «Україна – єдина країна», тому всі концертні номери були підпорядковані саме пісням про Україну, читалися вірші написані про нашу славну державу. Конкурс проводиться з метою виявлення та підтримки юних обдарувань, їх творчого, інтелектуального, духовного ровитку та організації змістовного дозвілля учнівської молоді. Емоційним та зворушливим було виконання на бандурі пісні «Кобзарі» Дударчук І. Незабутнім виявився виступ учнів групи №11 разом із майстром виробничого навчання Залущинським А.М. , які виконали пісню «Україно». Чимало оплесків на свою адресу отримав Самборський Д. виконавши пісню «Запах війни». Вражали членів журі оригінальністю задумів та щирістю почутів учні: Монастирецька І., Нецькар А., Іщук М., Демчук О., Шимчук Я., Саган О. та інші.

Завдяки мистецтву виконавців і вдалому сценарію, усі виступи були окрасою творчого дійства. По підсумках конкурсу – огляду переможці нагороджені грамотами. Глядачі на святі мали змогу переконатися в тому, що молодь нашого училища творча та талановита.

   

 

 

 

 

 

18 вересня 2017

Свято квітів «Україна – єдина країна».

Квіти, квіти… Чарівні квіти,

Кольорові, великі й малі…

Ви умієте душу зігріти,

Бо й самі ви — душа землі.

Всі ми з нетерпінням  чекаємо прихід величавої і чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами. А вже через місяць її господарювання ми збираємо її дарунки і проводимо свято квітів.

18 вересня у ДНЗ «Почаївське ВПУ» відбулася традиційна виставка квітів та декоративних композицій з природнього матеріалу. Цього року вона пройшла під гаслом «Україна – єдина країна». У виставці взяли участь учні 1- 4 курсів.  Тут  були представлені композиції, виготовлені не лише з квітів, а й з овочів та фруктів. -->

Пошук
Календар
 
«  Січень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 465
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0