Офіційний сайт
ДНЗ "Почаївське  ВПУ"
Вівторок, 19.01.2021, 12:32

Архів записів
Форма входу

Новини 2020

29 грудня 2020

Різдвяні колядки в училищі.

Український народ багатий на національні обряди та традиції. Першим та одним з найвеличніших свят зимового циклу є Різдво Христове. Яке Різдво без української колядки та вертепу? Різдво Христове, це одне з найважливіших християнських свят в році, яке сповіщає про народження нашого Спасителя, Месію, який приніс людству розуміння любові. Вертеп та колядники споконвіку вважалися провісниками добра, щастя та миру.

ДНЗ «Почаївське ВПУ» дотримується традицій і щороку наші учні колядують із вертепом в училищі.  29 грудня 2020р. на чолі з керівниками  гуртків художньої самодіяльності  Зінкевич Ф.С., Зінкевич О.В.  та майстра виробничого навчання Сотнічук Н.К. було організовано вертеп. На подвір'ї навчального закладу у виконанні учнів груп №18, 14, 34 прозвучали колядки: «Добрий вечір тобі», «Ой сивая тая зозуленька», «Що то за предиво» та інші,   колядники також розповіли про історію свята та традиції святкування Різдва.  Всі отримали веселий настрій, позитивні емоції і розуміння того, що Різдво, як і кожне свято відображає українську суть, а головне – наші традиції.

 

 

 

 

 

22 грудня 2020

Допомога воїнам АТО.

Напередодні  Новорічних та Різдвяних свят працівники та учні ДНЗ «Почаївське ВПУ»  долучилися до волонтерського руху і вирішили подарувати солдатам АТО часточку домашнього тепла.  Працівники закладу принесли домашні заготовки, консервації, продукти, а також з учнями приготували біля  150 кг. вареників.  Були  зібрані кошти  (більше 6 000грн.) та передані воїнам АТО. 22 грудня відправлення доброчинного провіанту на південний схід України організував волонтер, настоятель храму с.Лішня  отець Андрій Любунь.   Працівники та учні училища передають нашим захисникам продукти харчування та передсвяткові привітання зі святами, що наближаються. Нехай Господь Бог вам дарує мир і спокій і несе вам і вашим родинам щастя і затишок.

 

 

 

 

 

 

16 грудня 2020

Акція «16 днів проти насильства»

 

З 25 листопада  по 10 грудня у ДНЗ «Почаївське ВПУ»  було проведено Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства». В рамках акції викладач Юшко Н.П. провела з учнями урок на тему  «Молодь за життя без СНІДу». Учні навчальних груп намалювали яскраві малюнки приурочені до даної акції.  Практичний психолог Людкевич О.М.  провела заняття з елементу тренінгу на теми: «Насильство в сім'ї», «Толерантність врятує світ»,  відеолекторій «Online сексуальне насильство над дітьми».   Бібліотекар  Ярмусь Т.В.   підготувала книжкову виставку  «Запобігання торгівлі людьми». Викладач  Пташник В.В.  під час акції  провела  Всеукраїнський тиждень права,  присвячений  60-й  річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

       У рамках тижня  права було проведено:

  • Інформаційно-просвітницькі  години в навчальних групах
  • Книжкова виставка «Права людини понад усе»
  • Конкурс стінгазет «Права людини»
  • Перегляд документальних відео «Права людини»
  • Правовий конкурс «Знавці права».

    

      

 

 

 

 

14 грудня 2020

Відкритий урок з української літератури

14 грудня 2020 року викладач Левчук В. Г. та учні 14 групи провели відкритий урок з української літератури на тему «Поетична збірка І. Франка “Зів’яле листя”. Любовні мотиви в поезіях». Заняття пройшло у формі усного журналу з елементами інсценізації. Своїми акторськими здібностями порадували  присутніх Процюк Діонісій, Сімора Софія, Козицька Соломія,  Булачок Анастасія, Валігура Ольга, які підготували до уроку рольову гру. Учні читали напам'ять вірші Івана Франка, аналізували їх. Усіх зачарували пісні у виконанні Людкевич Вікторії, Сороки Катерини та Процюка Діонісія. Урок пройшов на високому методичному рівні.

  

 

 

 

 

27 листопада 2020

27 листопада,  напередодні дня проведення Всеукраїнської акції вшанування жертв голодомору та політичних репресій, 

в ДНЗ „Почаївське  ВПУ ‟ відбувся виховний захід  „Запали свічу пам’яті‟.

Мета - вшанування пам'яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей,

виховання в учнів особистісних рис громадянина України,

розвивати у дітей розуміння дотримання традицій вшанування померлих і загиблих.

 

Палахкоче свіча Поминальної нині Молитви
І розгнуздана Пам’ять малює Історії слід...
Тільки ті Колоски – Життєдайного Виміру Витвір,
Як і завше, Очима Дитячими міряють Світ.

  

 

 

Щоб у ранки і теплі, й холодні
Не ішли шикуватись хрести,
Щоб не плакали душі голодні,
Свічку-пам’ять свою захисти.

  

  

 

 

 

 

 

 

 

26 листопада 2020

Проведення майстер - класу «Інтеграція дітей з особливими потребами у суспільство»

26.11.2020р. у ДНЗ «Почаївське ВПУ»  було проведено майстер – клас по приготуванню їжі для дітей з особливими потребами. Проведення заходу стало можливим завдяки тісній співпраці громадської  організації  «В майбутнє – разом» та адміністрації училища. Майстри виробничого навчання Процюк Л.Є., Лесик Л.А. провели майстер-клас. Діти власними руками, за допомогою майстрів виробничого навчання Томашевської А.І., Волкової Н.П.,     Дубовкіної Р.В., Мельничук Н.В.,  приготували піцу, налисники  із трьома видами начинок. Практичний психолог Людкевич О.М. підготувала тренінгові вправи для зняття емоційної напруги.  На заході були присутні: міський  голова  Бойко В.С. та його заступник Чубик А.В., очільник новоствореного Центру надання соціальних послуг Гичка Ю.С. , які привітали учасників теплими словами. У цей день діти знайшли нових друзів. Це Управління соціального захисту людей з інвалідністю. Кожен «малий кухарик» отримав від нього заохочувальну грамоту. А ще чудові книги від видавництва «Підручники та посібники». Також були вручені подяки працівникам училища, які взяли під своє керівництво проведення даного заходу. Чудовим завершенням стало чаювання та дегустація приготовлених страв.

Діти з особливими потребами Почаївської громади, а також їх батьки щиро дякують адміністрації та працівникам ДНЗ «Почаївське ВПУ»   за цікаво проведений майстер-клас!

  

  

 

 

 

 

 

17 листопада 2020

  

 

 

 

 

 

9 листопада 2020

        09 листопада у День української писемності та мови відбувся традиційний Всеукраїнський диктант Національної єдності. 

Долучитися до Всеукраїнської акції, а також перевірити свої знання з української мови вирішили викладачі нашого училища. 

Учасники написання диктанту поділилися своїми враженнями, зазначивши, що розуміють важливість проведення цієї акції.

Цей захід дає змогу не тільки перевірити власний рівень грамотності, але ще й відчути патріотичне піднесення та впевненість у тому,

що загальна популяризація української мови сьогодні є дуже важливою.

   

  

  

 

 

 

 

29 жовтня 2020

  

  

 

 

 

 

 

 

 

05 жовтня 2020

“Уклін Вам до землі любі, милі вчителі”.

З нагоди Дня вчителя та 80-річчя професійно-технічної освіти 5 жовтня  у  ДНЗ «Почаївське ВПУ» було проведено свято “Уклін Вам до землі любі, милі вчителі”.  Традиційно зі словами привітань та найкращими побажаннями звернулася до працівників освіти  заступник директора з НВхР Німуха А.П. та заступник директора з НР Волосюк О.М., були вручені грамоти обласної адміністрації (Синишину М.К.), та грамоти управління освіти (Бондару А.М., Сухомлин В.Т.).

         Учні групи №14 підготували святкову програму. Зі сцени прозвучали щирі слова-вітання, лунали душевні пісні, яскраві  дійства про складну, але водночас таку необхідну та благородну вчительську працю. Різноманіття музичних, танцювальних та театралізованих номерів дозволили створити неповторність святкового настрою та гарних емоцій. Зачарували своїм співом Людкевич Вікторія та Сорока Катя.

 Святкова атмосфера, квіти і посмішки радували всіх протягом дня.

  

 

 

 

01 жовтня 2020

День працівників освіти та 80-річчя Дня професійно-технічної освіти!

 

У найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, приходить професійне свято – День працівників освіти та профтехосвіти. Це не тільки професійне свято педагогів, це свято усіх тих хто працює з молоддю у навчальних закладах. 

У системі професійно – технічного навчання у ДНЗ «Почаївське ВПУ»  завжди працювали і працюють чудові  викладачі, майстри виробничого навчання, які свої досвід, вміння та професійні знання спрямовують на виховання достойних громадян та забезпечують справжню професійну підготовку робітничих кадрів. Ми гордимося досягненнями своїх учнів та педагогічних працівників: участь у міжнародному конкурсі «World skills», у обласних та районних форумах професійно-технічної освіти, призове місце у обласному  конкурсі «Майстер року  - 2019», перемоги наших учнів на обласних змаганнях по різних видах спору та ін.

Сьогодні в незалежній Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.

Дорогі викладачі, майстри виробничого навчання прийміть щирі вітання зі святом  працівників освіти та з нагоди 80-річчя Дня професійно-технічної освіти!

Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Від усього серця бажаємо викладачам, педагогам - здоров'я й терпіння, упевненості у завтрашньому дні, добробуту і нових досягнень! Учням - успішно крокувати дорогою знань і пам’ятати, що саме від освіти залежить успіх у майбутньому. Адже саме з них формується еліта держави, яким належить вести незалежну, європейську Україну в майбутнє.  Нехай будуть з вами допитливість, працелюбність і наполегливість, а також натхнення до творчості й нових відкриттів!
Батькам же бажаємо щоденно відчувати гордість за своїх дітей, радіти їхнім успіхам!

       Зі святом  Вас, шановні працівники освіти!

 

  

 

 

 

09 березня 2020

206-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

Тарас Шевченко - син українського народу. Батько України. Він став символом волі, справедливості та витривалості для кожного громадянина України, символом українського національного руху та відродження. Саме його творчість знайшла відгук у серцях людей з кожної верстви українського суспільства, пробудила національну свідомість і гідність.

 З нагоди відзначення дня народження великого українського поета Т.Г. Шевченка  у  ДНЗ «Почаївське ВПУ» викладач української мови та літератури Шамбрай О.Ф. провела виховний захід «Знов до тебе я приходжу, бо ти для мене совість і закон».   Учні ознайомили всіх присутніх з цікавими фактами про життєвий і творчий шлях великого Кобзаря,  читали вірші Т.Г. Шевченка: «Заповіт», «Русалка», «Стоїть в селі Суботові…», «Зоре моя вечірняя…». Приємно вразив всіх своїм виступом учень групи № 23 Горевич Дмитро, який  виконав на бандурі пісню «По діброві вітер виє». Учні розкрили свої акторські здібності під час інсценізації п’єси Т.Г. Шевченка «Назар Стодоля». Присутні у залі відчували себе однією родиною, об’єднаною рідним словом Тараса.

Щороку в  бібліотеці навчального закладу відзначають  день народження Кобзаря, в читальному залі  оформлено книжково-ілюстративну виставку «Шевченкове слово в віках не старіє». Свої враження від  творчості Шевченка, любов  до  поета, учні  відобразили у виставці плакатів «Шевченкове слово» та ілюстраціях до улюблених творів Кобзаря «Я малюю твори Т.Г.Шевченка».

  

  

  

 

 

 

 

 

08 березня 2020

День прав жінок і миру

Нарешті настала весна – пора сонця, радості, квітів й надії. Чоловічий колектив ДНЗ «Почаївське ВПУ»  запросив колег - жінок до  святкового залу, щоб привітати  з  святом 8 Березня .  Віршовані привітання, пісні та гуморески дарували чоловіки своїм колегам. Нев’янучої краси, здоров’я міцного, вірного кохання, материнської радості, любові живодайної з весни до весни, з року в рік – на весь вік бажали всім  жінкам  чоловіки.

Ти- ЖІНКА!

Ти- ЖІНКА! Значить дуже ніжна!

Ти гармонійна, дивна і п'янка,

Ти дуже вишукана, дивовижна,

Для когось в світі ти одна така!

Ти- ЖІНКА! Значить духом сильна,

Ти знаєш, чого хочеш від життя,

Водночас і проста, і дуже стильна,

І загадкова, як саме буття...

Ти- ЖІНКА! Значить ти- кохана!

Хоч раз в житті ти відчувала це.

Для когось ти- найкраща і жадана,

Пошук
Календар
 
«  Січень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 465
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0