Офіційний сайт
ДНЗ "Почаївське  ВПУ"
Вівторок, 19.01.2021, 12:01

Архів записів
Форма входу

Новини 2019

26 грудня 2019

Новорічне свято.

Новий Рік несе в собі масу позитивних емоцій, відкриває дверцята в казку і обдаровує щастям і радістю. 26 грудня у фойє училища відбулося Новорічне свято.  Учні   підготували концертну програму,  порадували глядачів веселими сценками, запальними танцями, чудовими піснями. Із Різдвяним вертепом на новорічне свято приїхали привітати учні Лосятинської ЗОШ І-ІІ ст. В  училищі   склалася прекрасна традиція, у світлі передсвяткові дні Різдва Христового, прославляти Новонародженого Христа чудовими різдвяними піснеспівами. Учасники художньої самодіяльності училища з колядками, щедрівками  та віншуваннями  привітали всіх із наступаючими святами. Закінчилося свято  новорічною дискотекою.

Швидко промайнули  святкові дні, а далі на наших учнів чекають  довгоочікувані зимові канікули. І у кожного, дорослого і малого, у серці зародилась надія – що в новому році неодмінно здійсняться усі мрії, які ми загадаємо під ялинкою. Адже новорічний час – чарівний, і всі побажання неодмінно збудуться!!!

  

 

 

 

 

24 грудня 2019

Дитячий новорічний ранок.

Новий рік! Ці два слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми,  розвагами. Саме так проходили свята у нашому навчальному закладі. 24 грудня 2019р. у ДНЗ « Почаївське  ВПУ» весело пройшло новорічне свято   для дітей працівників училища. Учасниками новорічного свята були герої мультиків та казок. Учні груп №24  підготували новорічну постановку. Присутні на святі дітки із задоволенням грали, співали, танцювали, розповідали вірші. Усі  були приємно здивовані новорічними костюмами. І кого тільки не побачиш напередодні Нового року: чарівних метеликів, відважних піратів, ведмедиків, зайчат, інших звірят, навіть принцеси і чарівні феї завітали на свято. А який же Новий рік без  Діда Мороза та казкової Снігуроньки. Вони веселили, розважали, загадували загадки, провели багато різноманітних конкурсів. На закінчення Новорічного свята Дід Мороз та Снігуронька вручили Новорічні подарунки.

Новорічні свята - це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. І таких учнів у нас  багато. Висловлюємо щиру подяку  всім юним артистам, які приймали участь у новорічних святах.

  

 

 

 

 

19 грудня 2019 

Свято Миколая.

                                    Є в народу нашого чудові традиції:
                                    Колядки та щедрівки, є і вечорниці.
                                    Ось настав чудовий день, повний сонця та пісень,
                                   Повний пахощів для друзів, що зібрав нас в дружнім крузі.
                                   Показати хочем  нині, як у нашій Україні
                                   Ми святкуєм Миколая!

Майже цілий рік усі ми — дорослі і діти — з нетерпінням очікуємо на зимові свята. Новий рік та Різдво несуть із собою веселощі, розваги, ігри, співи, танці, а головне — подарунки. І розпочинаються свята з Дня Святого Миколая. 19 грудня у музеї ДНЗ «Почаївське ВПУ» відбувся виховний захід присвячений Дню Святого Миколая, який підготували учні групи №18 по спеціальності «Адміністратор, агент з організації туризму»  та їхні майстри виробничого навчання та класний керівник. Учні розповіли про історію походження свята, підготували театральну сценку, співали пісні, розповідали вірші. Це була справжня казка. Усіх гостей  розважали супутники Святого Миколая –  два янголи.  Присутніх на святі батьків, учнів  та працівників училища Святий Миколай в ролі учня привітав солодкими подарунками. На завершення свята керівництво групи  привітали всіх такими словами:

Хай кожного часу і кожну годину

Господь вам поможе, в біді не покине

Тіштеся та радійте діти,

Та горніться до освіти

Хай пожиток із вас буде,

Як вже вийдете у люди

Пильно вчіться та моліться,

Не лінуйтеся, трудіться

І від злого бережіться

Дуже прошу, обминайте

Навіть самий менший гріх

Батька й неньку поважайте,

І учителів своїх

  

 

 

 

6 грудня 2019

«Мій професійний вибір».

12 грудня 2019 року у Лосятинській ЗОШ І-ІІ ст. для учнів 8-9 класів практичним психологом ДНЗ «Почаївське ВПУ» Людкевич О.М. було  проведено   заняття з елементами тренінгу на тему «Мій професійний вибір».   Метою даного заняття було  привернути увагу учнів до питання важливості вибору професії, вчити бачити свої сильні перспективи і можливості, нести особисту відповідальність за своє майбутнє, розвивати вміння планувати і досягати професійних цілей, раціонально використовувати час. В основу даного тренінгу була покладена формула  вибору професії «Хочу – Можу – Треба ». Учні проходили ряд вправ, набуваючи практичного досвіду використання цієї формули при вирішенні проблеми професійного самовизначення.

Профорієнтаційний тренінг був спрямований на активізацію інтересу учнів до самостійного вибору майбутньої професії на основі індивідуальних властивостей, схильностей, здібностей та вимог до сучасного ринку праці; оволодіння інструментами для свідомого і відповідального вибору професійної діяльності.

  

 

 

 

 

 

6 грудня 2019

День Збройних Сил України.

6 грудня відзначається День Збройних Сил України. На наших військових покладена священна місія - боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Історія Української держави, і її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують її. А народ відповідає на це любов’ю та пошаною. Цього дня   у ДНЗ «Почаївське ВПУ» була проведена інформаційна година приурочена Дню Збройних Сил України, яку підготували викладач  Соболевська О.М.  та учні групи №23. Звучали слова привітання нашим захисникам, хлопці декламували вірші та подарували музичні композиції всім присутнім у залі. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв.

З метою популяризації престижності несення служби  в лавах Збройних сил України,  в навчальному закладі викладачем предмету «Захист Вітчизни» Юшко Ю.Г. були проведенні змагання по стрільбі з пневматичної гвинтівки та метання гранати.

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та бажаємо Вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

  

    

 

 

 

27 листопада 2019

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників сфери послуг ( кондитерське мистецтво).

27 листопада 2019 року на базі ДНЗ “Почаївське ВПУ” відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників сфери послуг (кондитерське мистецтво) на тему “Сприяння розвитку професійної компетентності педагогічних працівників як засобу підвищення якості освітніх послуг”.

Процюк Л.Є., майстер виробничого навчання ДНЗ “Почаївське ВПУ” провела майстер-клас з оформлення кондитерських виробів, техніка «Малазійські квіти». Педпрацівники виготовили оздоблення для тортів. Учасникам семінару-практикуму вручено сертифікати.

Жилан О.М., методист НМЦ ПТО у Тернопільській області підвела підсумки огляду –конкурсу лабораторій « Організація обслуговування» з професії «Офіціант» та вручила дипломи переможцям. Присутні ознайомилися з навчально-матеріальною базою закладу,оглянули виставку дидактичних та творчих робіт педагогічних працівників з професії «Кондитер», відвідали Почаївську Лавру.

  

 

 

 

 

 

26 листопада 2019

“День іменинника”.

26 листопада у гуртожитку ДНЗ «Почаївське ВПУ» відбувся виховний захід   “День іменинника”, який разом з учнями організувала вихователь Побережник М.Ф. Коли саме виникла традиція святкувати дні народження невідомо. Письмові джерела вказують, що ще в Стародавньому Римі відбувалися святкування днів народжень. Винахідниками дитячих днів народжень стали німці. У них існувала традиція, за якою потрібно було розбудити на світанку дитину й подарувати пиріг. Свічок мало бути стільки, скільки років виповнилося. У цей день учні та вихователі зібралися, щоб вшанувати любих іменинників, адже цього року кожен вихованець ступив на новий цікавий і загадковий поріг у наступний рік свого життя. Всі разом співали, гралися, вітали наших іменинників теплими словами. Так хай же все, що їм бажали, збудеться, а це свято залишиться в  пам’яті надовго.

  

 

 

8 листопада 2019

8 листопада 2019р працівники та учні ДНЗ «Почаївське ВПУ»

приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

  

 

 

 

 

7 листопада 2019

Виховний захід «Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п’янить…»

7 листопада 2019р. у ДНЗ «Почаївське ВПУ» стартував Тиждень  української мови та літератури.   Відбувся відкритий виховний захід «Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п’янить…»,

який організувала викладач Левчук В.Г. Активну участь у підготовці та проведенні заходу взяли учні груп № 11, 34, 38.

Глядачі мали можливість насолодитися грою юних акторів, згадати творчість І.Котляревсьекого, та І.Нечуя-Левицького, Т.Шевченка та Остапа Вишні.

 

 

 

 

 

6 листопада 2019

Козацька наснага.

6 листопада 2019р. у спортивному залі ДНЗ» Почаївське ВПУ» відбулося спортивне свято «Козацька наснага».  

За результатами змагання учні вибороли такі призові місця:

 І місце - команда групи №10;

ІІ місце – команда груп №19, 29 та №20, 23;

ІІІ місце - команда групи №11.

Вітаємо переможців!

    

 

 

24 жовтня 2019

Огляд групової художньої самодіяльності.

24 жовтня 2019р. в актовому залі ДНЗ «Почаївське ВПУ» відбувся огляд художньої самодіяльності  присвячений захисту композицій «Дари осені». Тематика огляду «Україна – єдина країна», тому всі концертні номери були підпорядковані саме пісням про Україну,   читалися  вірші написані про нашу славну державу. Конкурс проводиться з метою виявлення та підтримки юних обдарувань, їх творчого, інтелектуального, духовного розвитку та організації змістовного дозвілля учнівської молоді.

  

 

 

17 жовтня 2019

Обласні  змагання по футзалу.

17 жовтня у м. Підволочиськ відбулися фінальні спортивні ігри з футзалу серед ПТНЗ області. Команда  ДНЗ "Почаївське ВПУ"  виборола ІІ місце

та була нагороджена  кубком, медалями і грамотами Тернопільського обласного відділення (філія) фізичного виховання і спорту.

Вітаємо команду ДНЗ "Почаївське ВПУ" !

   

 

 

 

6 жовтня 2019

Вихователь – це  справжнє покликання.

6  жовтня 2019р. у гуртожитку ДНЗ «Почаївське ВПУ»  відбувся виховний захід присвячений працівникам освіти. Учні  подякували своїм вихователям  за теплоту,  доброту і щиро побажали міцного здоров я, терпіння та радості. Вони вшанували працю вихователя Вайнер Галини Анатоліївни  та привітали її з виходом на заслужений відпочинок. Вихованці влаштували святковий концерт: красномовно декламували вірші, весело співали пісень, танцювали та дарували квіти. Адже  кожен педагог – це неповторна особистість, має свій особливий талант, який заохочує учнів до навчання та творчості в позаурочний час, здійснює виховання засобами високої культури та мистецтва.

 

 

3 жовтня 2019

День вчителя.

Щороку, у першу неділю жовтня, в усіх навчальних закладах радісно вітають учителів із професійним святом — Днем вчителя. Це прекрасна нагода подякувати їм за невтомну працю і безмежне терпіння. «Найкращий учитель для дитини той, хто знає найпотаємніші куточки серця свого вихованця, і слово в його устах стає могутнім знаряддям впливу на молоду людину», – писав Василь Олександрович Сухомлинський.

3 жовтня в актовому залі ДНЗ «Почаївське ВПУ»  відбулося чудове свято, присвячене Дню вчителя.  З привітальним словом виступив в.о. директора Іськов Р.П. та вручив грамоти та подяки педагогічним працівникам училища. Учні групи №12  віршами та піснями вітали викладачів та майстрів виробничого навчання, підготували та показали гумористичну відеопрезентацію про трудові будні вчителів, прекрасною була постановка танцювального флешмобу до Дня вчителя.

Майбутні кухарі  разом з  учнями груп №18, 28, 23 організували для педагогічних працівників прекрасний концерт, який нікого не залишив байдужими. Учні показали неабиякий талант, розкрили свою душу, а вчителі від душі посміялися, дехто навіть сльозу проронив. 

Вся організація святкового дня пройшла на високому рівні. З впевненістю можна сказати: «Талановиті вчителі виховують талановитих і здібних учнів!».

  

 

 

 

 

24 вересня 2019

Дари осені.

Завітала осінь до нас в Україну,

                                                Одягла в червоне намисто калину.

Бо ж вкраїнська осінь – це пишні жоржини,

                                                     Айстри різнобарвні, горщики ліщини.

24 вересня  учні ДНЗ «Почаївське ВПУ»  зібрались на свято під назвою "Дари осені", щоб порадіти цій прекрасній порі року та  висловити пошану щедрій красуні. Учні виготовили вироби з природних матеріалів, влаштували виставку та ярмарок, на якому були представлені щедрі дари осені. Яскраво відбулася виставка  квіткових композицій, яка вразила барвистістю, красою, елементами традицій українського народу. Головна увага акцентувалась на українській символіці,  необхідності шанувати українські обереги.

Чарівні візерунки мрій переплелися з юнацьким творчим потенціалом, створюючи барвистий світ мистецтва. Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції,  а потім фотографувалися на згадку.

  

  

  

 

 

 

 

18 вересня 2019

І Міжрайонний кар’єрний форум «Профорієнтація-2019».

18 вересня на базі Кременецької обласної гуманітарної академії  ім. Тараса Шевченка відбувся масштабний захід, на котрому можна було приміряти на себе різні професії. Подія орієнтована на старшокласників та покликана допомогти молоді визначитися з вибором професії. І Міжрайонний кар’єрний форум «Профорієнтація-2019» організований Кременецькою районною філією спільно з фахівцями Тернопільського обласного центру зайнятості та 4-ма районними філіями ОЦЗ (Збаразькою, Лановецькою, Підволочиською, Шумською). Долучилися партнери: заклади освіти, військові, ГО «Молодь Кременеччини», приватні підприємці та роботодавці та місцева влада. У заході взяли участь: начальник управління освіти Тернопільської ОДА Хома О.З., директор Тернопільського ОЦЗ Василь Олещук, начальник відділу профорієнтації Тетяна Білінська, директор Кременецької філії Олег Ілинич.

Працівники та учні ДНЗ «Почаївське ВПУ» взяли участь у даному форумі. Були презентовані майстер–класи по професіях: «Електромонтер з обслуговування та ремонту електрообладнання. Водій автотранспортних засобів категорії «С1», «Кухар; кондитер», «Адміністратор; агент з організації туризму; покоївка», «Робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків; муляр». Гості заходу отримали унікальний шанс: побувати кухарем, офіціантом, адміністратором, фотографом, лікарем, військовим, пожежником, поліцейським, охоронником, ковалем, гончарем, будівельником, бджолярем, перукарем.

На території діяли 10 локацій, де представили більше 30 професій. На площі розташували військову техніку, пожежну автівку, реанімобіль.

Учасники мали нагоду пройти експрес-тестування на ярмарку професій. Також відбулася презентація народних ремесел, лікування мистецтвом, рольові ігри з фінансової грамотності, тренінг для педагогічних працівників.

  

 

 

 

 

1 вересня 2019

День знань.

       2 вересня у ДНЗ «Почаївське ВПУ» відбувся урочистий захід, присвячений Дню знань та початку нового навчального року.  День знань – особливе свято мудрості, доброти і людяності. Голосно пролунали урочисті акорди, звідусіль чути теплі привітання i кожне людське серце, хвилюючись, обов’язково відгукнеться на заклик першого дзвоника! Першокурсники та їх батьки, учні старших курсів, педагогічний колектив та адміністрація училища зібралася на святкову лінійку. Спочатку із привітаннями до усіх звернувся в.о. директора училища Іськов Р.П., який привітав усіх з початком навчального року. За доброю традицією  учням другого та третього курсів були вручені грамоти за вагомі здобутки у навчанні та культурному житті училища.

         Тож нехай цей навчальний рік відкриє перед  молоддю  нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Зустрічаймо цей святковий день гучними оплесками, щирими посмішками, адже він приготував нам багато приємних несподіванок та палких привітань, нових вражень та радісних хвилин у колі  друзів та  мудрих наставників-вчителів.

 

<
Пошук
Календар
 
«  Січень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 465
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0