Офіційний сайт
ДНЗ "Почаївське  ВПУ"
Вівторок, 19.01.2021, 11:59

Архів записів
Форма входу

Новини 2018

28 грудня 2018

Чарівне новорічне свято.

Святкування Нового року в українців поєднує в собі найрадісніші почуття миру, любові і взаєморозуміння.  Це свято в Україні асоціюється з новими починаннями, безліччю подарунків, здійсненням заповітних бажань у новому році.  Новий Рік несе в собі масу позитивних емоцій, відкриває дверцята в казку і обдаровує щастям і радістю. Вже стало доброю традицією щороку  у  ДНЗ «Почаївське  ВПУ»  проводити новорічний ранок для маленьких діток працівників училища. 26 грудня 2018р.  веселим хороводом малеча в костюмах сніжинок, принцес та казкових звірят кружляла довкола ялинки в приміщенні їдальні нашого навчального закладу. Далі в цікавій новорічній програмі були розваги, ігри, віршики, щедрівки, колядки, танці та солодкі подарунки.

28 грудня  у  ДНЗ «Почаївське ВПУ» відбувся новорічний вечір для учнів училища.  Всі отримали багато  задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій,  показали свої таланти  під час  виступів, проявили  увагу, спритність,  ерудованість  у конкурсах та вікторинах. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго!

Нехай тільки радість несе Новий рік,

Хай щастя й добробут несе у ваш дім.

Нехай Україна навік процвітає,

А Господь здоров’я усім посилає. З Новим роком!

      

 

 

 

17 грудня 2018

День святого Миколая Чудотворця.

Зимовий день Святого Миколая - одне із найбільш шанованих християнських свят на Русі, день смерті Миколи Чудотворця. Це свято святкується набагато масштабніше ніж Новий рік.   За народними повір’ями, саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.

 17 грудня 2018р. у ДНЗ «Почаївське ВПУ» відбулася святкова лінійка приурочена до Св. Миколая.  Із привітаннями виступили учні  груп №14, 18., а також розповіли про життя  Миколи Чудотворця. З поміж великих святих угодників Божих святитель Миколай Чудотворець користується особливою любов’ю нашого народу. Усе життя св. Миколая – це нескінченні благодіяння і чудеса, подані стражденному людству. Він покровитель землеробства і скотарства, господар земних вод, заступник від бід і напастей, помічник у найважчих справах і обставинах. Він швидко з’являється скрізь, де потрібна його допомога. Учні групи №19 заспівали тропар і величання св. Миколаю. За давньою традицією дітям-сиротам вручили подарунки, а всіх учнів вгощали солодощами.

І нині св.Миколай  приходить до тих, хто кличе його допомогти і заступити від біди. Чудес його не злічити. Усе життя Чудотворця було позначено любов’ю до ближнього. Навіть смерть не перервала його благодатних справ, його чудеса звершаються повсякчас. 

 

 

 

 

 

 

13 грудня 2018

Тренінгові заняття   «Торгівля людьми. Причини торгівлі людьми».

 

20.11.2018р. у м.Тернополі  громадська  організація «ТМЖК «Відродження нації» проводила тренінгові заняття на тему: «Підвищення обізнаності вразливого населення Тернопільської області  щодо безпечної міграції та працевлаштування» за участю практичних психологів та учнів  ПТНЗ.    Проект проводився з метою підвищення поінформованості учнівської молоді про проблему торгівлі людьми.                                               

13.12.2018 р. на базі ДНЗ «Почаївське ВПУ»  було проведено тренінгове заняття практичним психологом Людкевич О.М., учнями Кваснюком Д. і Довгушко А.  за участю працівника  громадської організації «ТМЖК «Відродження нації» Петрунишин Г.Л. Для участі в тренінгу залучили  учнів групи №14 по спеціальності  «Кухар; кондитер». В рамках тренінгу учні мали змогу отримати інформацію про проблеми торгівлі людьми, проводилось анкетування учнів та переглянули відеофільм: «Життя на продаж». Учні  навчального закладу інсценізували форум-театр «Як потрапити у пастку» та зіграли у гру «Міф та факт».

Проблема торгівлі людьми є не тільки проблемою економічною або соціальною. Торгівля людьми - це насамперед злочин. А що стосується захисту жертв торгівлі людьми, то насамперед важлива достатня інформованість підлітків допоможе зробити їм правильний вибір. На кожному етапі вчасно надана нами інформація може застерегти молоду людину, допомогти їй вчинити правильні дії для самозахисту, навчить її куди варто звернутися в разі потреби.

  

  

 

 

 

 

06 грудня 2018

День  Збройних Сил України

6 грудня – День  Збройних Сил України Це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає чи захищав територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою. . Сьогодні ми дійсно відчуваємо захист Збройних Сил, тому що на сході нашої країни іде неоголошена війна, так звана АТО.  6 грудня 2018р.  у ДНЗ  «Почаївське ВПУ» для учнів та працівників училища відбувся показ фільму «Позивний «Бандерас». Це  проект українського режисера грузинського походження Зази Буадзе. Новий фільм являє собою суміш військової драми, трилеру та детективу та розповідає про бойовий шлях досвідченого капітана Нацгвардії Антона Саєнка з позивним «Бандерас». Події фільму розгортаються на Сході України під час національно-визвольної війни з Росією.

Працівники та учні училища вітають всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та бажають Вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров'я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

 

 

 

 

05 грудня 2018

Змагання з шахів.

 

5 грудня 2018р. у гуртожитку ДНЗ «Почаївське ВПУ» відбулись змагання з шахів. Учні навчального закладу виявили неабиякі вміння і майстерність у цьому виді спорту. Перемогу здобув учень групи №31 Шелестенюк О. Всі учасники були нагородження цінними призами.

  

  

 

 

 

30 листопада 2018

Інформаційна година приурочена  Революції Гідності.

                                                                               «Герої не вмирають.

                                                                                Просто йдуть з Майдану – в небо.

                                                                                 В лицарі – зі смерті».

Ці пророчі поетичні слова стали мотивом виховної години, присвяченої 5-ій річниці початку Революції Гідності, проведеної в ДНЗ «Почаївське ВПУ»  30 листопада 2018р.

Історія неодноразово довела, що волі без крові не буває. І нації, що не готові пожертвувати своїми синами приречені на забуття. Офіційно здобувши незалежність парламентським шляхом, Україна ось уже 27 років веде жорстку внутрішню і зовнішню боротьбу за незалежність реальну. Нам довелося вистраждати власні державні символи:  жовто - блакитний стяг, гімн, герб, рідну мову і напрям до цивілізаційної колиски – євроінтеграції. Адже ми, генетично, - європейці. Про це свідчать наші літописи, увесь історичний шлях, європейське географічне положення і прагнення українців – європейські високі стандарти життя.

         Революція Гідності тривала 84 дні. З майдану  у вічний вирій відлетіла Небесна Сотня.  І серед  героїв, яких забувати не можна, - наш земляк із с. Дунаїв Олександр Капінос.

З плином часу ще більш яскраво  і вагомо постає жертва наших співвітчизників. Тож,  «Героям слава – вписано у серці».

 

 

29 листопада 2018

Виховна година до 85-річчя Голодомору  в Україні 1932-33рр.

                                                                        «Як  страшно оре історичний плуг!

                                                                        Які скарби були, були і зникли!

                                                                        В глухі часи загострюється слух,

                                                                        В епоху гласності усі до всього звикли!»

                                                                                                                 Ліна Костенко.

Чи можна змиритися, звикнутись із думкою, що за короткий період часу, 1932-1933 роки, на благодатній українській землі  голодною смертю загинуло 8 млн. людей. Пам’ять жертв страшного Голодомору, що став українською Голгофою, українським Голокостом вшанували 29.11.2018р у ДНЗ «Почаївське ВПУ».

Встає історія з пітьми,

Словами фактів промовляє.

І хоче, щоб судили ми,

Бо заповіт від мертвих має.

У формі поетично-хореографічної композиції «Запали свічку пам’яті»  було представлено перебіг подій, які у підсумку призвели до геноциду українського народу:

Малесенька свічко,

сльозися теплом і молись

за плач убієнних,

за крики живих покаянні!..

На жаль, нас, українців, власна  історія горем вчить,  щоб не забулось незабутнє.  Тож,

Пригадаймо свічею-зорею

День минулий. Згадаймо усіх,

Хто любов’ю живою своєю

Поділитися з нами не встиг…

    

 

 

 

28 листопада 2018

 

«Світочі науки – наші земляки».  

28 листопада у рамках проведення тижня історії відбувся позаурочний захід,  присвячений 100-річчю від дня заснування  Національної Академії Наук: «Світочі науки – наші земляки».   Захід провели   учні 14 та 33 груп.   Прозвучали  цікаві розповіді та вірші про історію виникнення, розвиток та досягнення Академії Наук, про  академіків нашого краю, які  зробили неоціненний вклад у її становлення.  Під час ліричних відступів  звучали пісні, які спонукали любити рідну землю та пишатися її людьми.

  

 

 

 

27 листопада 2018

Засідання обласної методичної секції викладачів суспільних дисциплін.

27 листопада 2018 року на базі ДНЗ «Почаївське вище професійне училище» відбулось засідання обласної методичної секції викладачів суспільних дисциплін. Тема засідання: «Роль навчання та виховання у формуванні особистості учня». Викладач ДНЗ «Почаївське ВПУ» Токар Віта Ельдарівна, разом із учнями групи №28 по  професії «Агент з організації туризму. Адміністратор. Покоївка», реалізовуючи завдання впровадження активних форм навчання та використовуючи різні засоби активізації пізнавальної діяльності учнів, у формі ток-шоу провела відкритий урок на тему: «США у ХХІ ст., сучасні пріоритети американських президентів». Учні продемонстрували свої знання з історії США, підготували презентації цікавих місць країни, діяльність президентів, їх внесок у розвиток держави, взаємовідносини з Україною, а також глибокі знання культури країни та володіння англійською мовою. У навчальному закладі організовано виставку методичних матеріалів викладачів та навчальних проектів учнів.

Досвідом підготовки учнів до ЗНО з предмета «Історія України» поділились Довбуш О. В., викладач Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя, Цьох А. В., викладач ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти», Федорук Н. А., викладач ДНЗ «Почаївське вище професійне училище».

Керівник секції, методист навчально-методичного центру Осадчук Л. В. зупинилась на плануванні роботи обласної методичної секції, творчої групи викладачів суспільних дисциплін у 2019 році, звернула увагу на участі педагогів у конкурсах, круглих столах, семінарах, вебінарах як можливості фахового зростання.

 

    

  

 

 

 

16 листопада 2018

Міжнародний день  толерантності.

16 листопада відзначається дуже незвичайне, але дуже важливе для людства свято — Міжнародний день толерантності. Це відбувається у зв'язку з тим, що 16 листопада 1995 року організація ЮНЕСКО затвердила офіційний текст «Декларації принципів толерантності», тому члени ООН вирішили заснувати таке свято. У Декларації йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри. 14 група  ДНЗ "Почаївське ВПУ"    привітала  усіх із Міжнародним днем  толерантності.

Толерантність - це люди світу

Різних націй, віри і долі.

Віднесися до них привітно,

Не завдавши нікому болю.

Огорни їх своїм розумінням

І воно приведе до згоди.

Пам'ятай, що усі ми різні.

Та в усіх є право свободи.

Учні групи №13 по  професії "Електромонтер з обслуговування і ремонту електроустаткування; водій автомобіля категорії "С1"" під керівництвом класного керівника Соболевської О.М. та практичного психолога Людкевич О.М. провели тематичний захід на тему: "Толерантність врятує світ". Ми всі різні. Але ми всі рівні. Тож кожна людина має право жити в мирі та зберігання своєї індивідуальності. Толерантність – це здатність людини, спільноти, держави чути і поважати думку інших, невороже зустрічати відмінне від своєї думки.

Практичний психолог Людкевич О.М. підготувала заняття з елементами тренінгу на тему: "Толерантним бути модно" за участю класного кервіника Юшко Н.П.,  майстра виробничого навчання Зубкевич Т.М. та учнів групи №18 по професії "Агент з організації туризму; адміністратор".

  

 

 

 

09 листопада 2018

День української писемності та мови.

         9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом президента України № 1241/97 від 6 листопада 1997-го. Традиційно цього дня всіх українців запрошують написати Всеукраїнський диктант національної єдності і перевірити свої знання. Працівники та учні ДНЗ «Почаївське ВПУ" приєдналися до написання радіо диктанту.        

У рамках тижня української мови та літератури 08.11.2018 р. відбувся виховний захід , приурочений до Дня української писемності та мови «Допоки є Шевченка мова , то доти Україна є», на якому учні проявили свою активність та продемонстрували акторські здібності. Приємним було те , що на свято прийшли батьки учнів , чим підкреслили свою небайдужість до розвитку рідної мови. Підготувала захід викладач української мови Шамбрай Ольга Федорівна.

   

    

 

 

12  жовтня 2018

14 жовтя  - День українського козацтва.

12 жовтня  учні    ДНЗ «Почаївське ВПУ» привітали  працівників та учнів із Днем захисника України.  Це свято,  що відзначається в Україні 14 жовтня у День Покрови  Пресвятої  Богородиці та   водночас є Днем українського козацтва та Днем захисника України.

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду.  І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Це не тільки свято військових, захисників України,  а й усіх чоловіків. Цього дня всі чоловіки заслуговують на шану та подарунки з привітаннями. Через серце кожного протікає кров наших  дідів, батьків,  які боронили нашу землю.  

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

    

  

 

 

 

 

 

08  жовтня 2018

Шановні працівники освіти!

 

            Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнені, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України. Щиросердно бажаємо вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

  

 

 

 

 

 

01  вересня 2018

День знань

3 вересня – День знань – особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. У цей день ДНЗ «Почаївське ВПУ» привітно відкриває  двері для своїх учнів та їхніх батьків, запрошуючи на свято. Саме сьогодні наша училищна  сім’я приймає поповнення — учнів 1-го курсу.  Вони по праву зайняли почесне місце на нашій лінійці. В.о. директора училища Іськов Р.П. привітав усіх присутніх з початком нового навчального року, наголосивши на досягненнях учнів попередніх груп та нагородивши їх грамотами та подяками. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі вітання i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!

Усім, хто  прийшов  у наш навчальний заклад здобувати знання, бажаємо здійснити свою мрію, досягти  мети у житті, провести навчальний рік цікаво та плідно, у взаєморозумінні з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. Пам’ятаєте, Ви наше майбутнє та майбутнє нашої країни, Ви світле майбутнє та гордість Рідної України!

 

 

 

 

 

 

29  червня 2018

Свято «Випускник – 2018»

29 червня в актовому залі  ДНЗ «Почаївське ВПУ»  усі працівники училища, вчителі, гості, батьки зібралися на традиційне свято «Випускник – 2018». На святковій лінійці від керівного складу,  викладачів та учнів училища  проголошені слова привітання та настанов на подальше самостійне  життя. В.о. директора училища Іськов Р.П. та заступник директора з НВР Шипка О.А. зачитали  наказ про випуск учнів  та вручили дипломи, атестати та грамоти. Радіють за своїх учнів, проводжають їх на дороги самостійного життя ті, хто багато років розкривав перед ними таємниці наук, проводив цікаві позакласні заходи, допомагав організувати вечори, конкурси, змагання, хто вболівав за них не менше, ніж батьки, хто радів їхнім успіхам і засмучувався через невдачі. Хвилюючим був цей день не лише в учнів. Всіх присутніх в залі схвилювали напутні слова від батьків  – Радича М.В., від класного керівника випускної групи №33 – Соболевської О.М. Всі  радо зустрічали випускників минулих років, які подарували чудові музичні композиції. Звучали слова подяки вчителям, батькам, мрії про майбутнє. Учні училища привітали випускників, подарувавши запальний

Пошук
Календар
 
«  Січень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 465
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0