Офіційний сайт
ДНЗ "Почаївське  ВПУ"
П`ятниця, 25.05.2018, 08:19

Архів записів
Форма входу

Новини 2018

13  травня 2018

Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»).

11-13 травня 2018р. відбувся  перший етап військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»), який організаваний Почаївською МОТГ. Гра проводилась на території ДНЗ «Почаївське ВПУ». Учасником військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)  від ДНЗ «Почаївське ВПУ»  була  команда «Меч Арея», яка виборола загальне перше місце.

  

  

 

 

09  травня 2018

9 травня  - день  пам’яті та примирення.

                                                                                  Ми пам’ятаєм, хто в лиху добу

                                                                                  В броні важкій віддав останні сили

                                                                                  Ми зараз квіти і терпку журбу

                                                                                  Приносим на засмучені могили

                Скільки б не минуло часу, а День Перемоги завжди буде світлим днем зі сльозами на очах. Ця дата житиме в наших серцях. А у пам'яті назавжди залишаться святі імена тих, хто віддав своє життя за рідну країну.                                                            

З нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 8 травня  у м.Почаїв  відбулася урочиста церемонія покладання вінків та квітів до підніжжя пам’ятника Невідомому солдату.  В урочистій ході прийняли участь учні та працівники ДНЗ «Почаївське ВПУ». Учні груп №18 та №23 вбранні у квітучі вишиванки поклали до підніжжя пам’ятника сплетену квітучу герлянду. Працівники навчального закладу  прийшли на свято з квіткою маку і тим самим доєдналися до  загальної шани, поваги і пам’яті всіх героїв.

   

 

 

 

 

 

19  квітня 2018

«Козацька наснага»

19 квітня на базі Тернопільського технічного коледжу відбулися спортивні ігри серед ПТНЗ області «Козацька наснага». Учні ДНЗ «Почаївське ВПУ» приймали участь у цих змаганнях, де вибороли загальнокомандне ІІІ місце. В окремих видах учні училища вибороли призові місця: Шелестенюк Олександр – І місце (жим гирі 24 кг – 50 разів), Галяс Олександр ІІ – місце(жим гирі 24 кг – 38 разів), Онуковський Богдан – ІІ місце (підтягування на перекладині – 21 раз). Естафета («Втеча полоненого») – загальнокомандне ІІ місце; комплексна естафета  - ІІІ місце. Учні училища були нагороджені грамотами  та медалями в особистому  і командному заліку Управлінням фізичної культури і спорту в Тернопільській області.

    

 

 

18  квітня 2018

День відкритих дверей.

18  квітня ДНЗ «Почаївське ВПУ» запросив гостей на день відкритих дверей. Державний навчальний заклад «Почаївське ВПУ» є професійно-технічним навчальним закладом другого атестаційного рівня,  який здійснює  професійну підготовку. Учні, які мають базову середню освіту, одночасно з отриманням професії здобувають  в училищі повну загальну середню освіту.

Майбутнім вступникам та їхнім батькам розповіли історію навчального закладу, його переваги та деталі вступної кампанії 2018 року. Усі охочі мали змогу познайомитися з умовами вступу та навчання; матеріально-технічною базою;  умовами проживання у гуртожитку; дізнатися про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у освітньому закладі. Майбутні  абітурієнти, а це були учні із Почаєва, Старого Таража,  Старого Почаєва, Лосятина, Лопушна,  Будків, Комарівки, Крутнева, Розтоків, Попівців  ознайомились із перевагами тієї чи іншої професії. Учні училища провели змістовні та  цікаві екскурсії для гостей, показали їм виробничі  та навчальні кабінети, лабораторії, гурожиток, музейну кімнату, бібліотеку, актовий та спортивний зали. Адміністрація та викладачі училища  підготували для учасників цьогорічної зустрічі різноманітні заходи: у вестибюлі відбулася виставка учнівських робіт за навчальними професіями, майбутні вступники мали можливість відвідати майстер-класи з різних спеціальностей та наочно ознайомитися з особливостями майбутньої професії. У актовому залі училища був проведений святковий концерт, який показав  творчий потенціал всіх учасників художньої самодіяльності.

         Гості, що завітали до нас, отримали необхідну інформацію, чудовий настрій та впевненість у тому, що усі вони стануть членами великої учнівської родини ДНЗ «Почаївське ВПУ».

      

    

 

 

 

12  квітня 2018

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників   професії сфери послуг  (громадське харчування).

 

12 квітня у ДНЗ «Почаївське ВПУ» відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників   професії сфери послуг  (громадське харчування).

У програмі засідання:

1. Зустріч  учасників – майстер-клас з приготування          та подачі напоїв.

 ( Майстрі в/н  Дубовкіна Р.В., Волкова Н.П.)

 2. Виставка дидактичних та творчих робіт педпрацівників професії «Кухар, офіціант, бармен».       (Майстер в/н   Процюк Л. Є.)  

 3. Відкритий урок  « Використання новітніх виробничих та педагогічних технологій на уроках професійно теоретичної підготовки та виробничого навчання».      (Сухомлин Т.М.  викладач предметів    професійно—теоретичної підготовки     ДНЗ “Почаївське ВПУ”)

 4.   Шляхи та форми вдосконалення фахового рівня педпрацівників в умовах модернізації професійної підготовки молоді.      (Жилан  О.М. – методист НМЦ ПТО       у Тернопільській області).

      

    

 

 

 

03  квітня 2018

Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

                                                   Чистота нашої планети - у наших руках.

Зберегти красу природи, сприяти її

оновленню  - завдання кожної людини

Для кожного жителя  наведення порядку у місті  – важлива і відповідальна громадська позиція, адже спільними зусиллями робиться добра справа. 3 квітня 2018 року працівники ДНЗ «Почаївське ВПУ» долучилися

до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» прибираючи  територію навчального закладу. У ході весняного прибирання провели заходи із забезпечення чистоти, порядку та благоустрою

територій прилеглих до будівель та приміщень у яких розміщене ДНЗ «Почаївське ВПУ».

Учасники акції закликають громадян, заради збереження належного стану екології для майбутніх поколінь, підтримувати чистоту навколишнього середовища. Адже відомо, що чисто там, де не смітять.

 

 

 

 

 

28  березня 2018

Спортивно-мистецьке свято

«Я козачка твоя»

28 березня у спортивному залі ДНЗ «Почаївське ВПУ» відбулося спортивно-мистецьке свято «Я козачка твоя», де зустрілися 3 команди юних спортсменок-козачок: «Молоді вовчиці» (14, 18 групи), «Калина» (24 група), «Шухер» ( 32 група). Під керівництвом  викладачів фізичного виховання вони чудово підготувалися до змагань. Спочатку захопили глядачів своїми привітаннями, девізами та художніми номерами. Спортивні танці, флешмоби, їх постановка та оригінальні костюми створили довершені образи. Свою фізичну підготовку учениці показали у 15 спортивних конкурсах: «Перехід через кладку», «Несе Галя воду», «Стрибки в мішках», «Естафета», «Стрибки в огород», «Осідлання коня», «Армреслінг», «Ловля гарбуза» та інші. Козачки показали високу спортивну майстерність, творчу індивідуальність, артистичність, продемонструвавши, наскільки щирою, ніжною і водночас сильною може бути українська дівчина.

Глядачі та судді зацікавлено спостерігали, вболівали та справедливо оцінили козачок. Перемогу за результатами всіх конкурсів здобула команда «Шухер»,  «Калина» - друге місце і «Молоді вовчиці» - третє  місце. Всі учасники були нагороджені призами. Спортивний дух, усмішки  на обличчях учнів та викладачів, радість перемоги  - хіба може бути щось кращим? Це найвагоміша винагорода для навчального закладу. Вітаємо наших чарівних спортсменок!

   

 

 

 

23  березня 2018

 

 

 

 

21  березня 2018

В рамках тижня інформатики 21 березня між групою №10 з професії «Майстер з ремонту будівель» і групою №13 з професії «Електромонтер; водій»

проведено інтелектуально-розважальну гру "Інформатичний калейдоскоп". Її підготували викладачі інформатики Дудар Г. І. та  Дудар Л. В.

 

 

 

 

 

 

 

Всесвітній День поезії в ДНЗ «Почаївське ВПУ».

21 березня  в ДНЗ «Почаївське ВПУ»  відзначили  Всесвітній День поезії. Це свято весь світ відзначає світлого березневого дня, коли земля вже прокинулася від зимової скутості, весна набирає силу, а душа проситься в політ. 21 березня День поезії відзначається невипадково. Адже це ще і період рівнодення, символічного оновлення природи і творчого злету людського духу. У 1999 році на 30 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії 21 березня. Цей День, вважає ЮНЕСКО, покликаний послугувати створенню у засобах масової інформації позитивного іміджу поезії як справді сучасного мистецтва, відкритого людям.

 

 

 

 

 

 

19 березня 2018 

«Хліб усьому голова».

19 березня  у ДНЗ «Почаївське ВПУ» відбувся виховний захід на тему «Хліб усьому голова»,

який  підготували учні  групи  №34 з професії «Кухар; кондитер».

Святиння столу, оберіг у хаті,

Глава сім’ї , добробуту , житття…

Так звикли предки хліб наш величати,

Без нього не існує майбуття.

Наш хліб – це поле житнє, спіле,

Достаток і добробут у житті,

Це ниви, що узимку побіліли,

 Усе – це наш звичайний хліб.

  

 

 

14  березня 2018

Обласні спортивні ігри з волейболу серед ПТНЗ.

               14 березня на спортивній базі ДНЗ «Почаївське ВПУ» відбулися зональні змагання з волейболу. Приймали участь команди з  навчальних закладів: ДНЗ «Почаївське ВПУ», ДНЗ «Кременецький ПЛ»,  ДНЗ «Вишнівецький ПЛ», ДНЗ «Шумське ПТУ». У напруженій боротьбі перше місце виборола команда юнаків  нашого навчального закладу і вийшла у фінал. 22 березня на базі Тернопільського технічного коледжу відбулися фінальні змагання з волейболу серед ПТНЗ області, де ДНЗ «Почаївське ВПУ» вибороло третє місце.

 

 

9 березня 2018 

«Звучи над нашим рідним краєм, безсмертне слово Кобзаря».

Минуло 204 роки від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні його слово живе між нами. Не просто живе, а турбує свідомість, утверджує національний дух, надихає на боротьбу. Вогонь його поезії і його душі запалює у серцях іскру любові до рідної землі, іскру гідності і честі українця-патріота.

9 березня 2018 року Україна відзначила 204 роки  від дня народження Тараса Шевченка. З метою вшанування Кобзаря  в музеї  ДНЗ «Почаївське ВПУ»  учитель української мови та літератури Шамбрай О.Ф. провела  виховний захід «Звучи над нашим рідним краєм, безсмертне слово Кобзаря». Учні слухали, затамувавши подих, улюблені пісні на слова славетного поета: «Зоре моя вечірняя», «Заповіт» у виконанні Ангеліни Горюк, Дмитра Сімори. Декламували: поему «Петрусь» Оксана Годована, вірш «Стоїть в селі Суботові» Ілля Тивонюк. Учні розкрили свої акторські здібності під час інсценізації п’єси Т.Г.Шевченка «Назар Стодоля». Присутні у залі відчували себе однією родиною, об’єднаною рідним словом Тараса.

Щороку в  бібліотеці навчального закладу відзначають  день народження Кобзаря, в читальному залі  оформлено книжково-ілюстративну виставку «Шевченкове слово в віках не старіє». Свої враження від  творчості Шевченка, любов  до  поета, учні  відобразили у виставці плакатів «Шевченкове слово» та ілютрацій до улюблених творів.

Творчість Тараса Шевченка  давно стала найважливішим і нетлінним складником духовної сутності  українського народу. Шевченко - це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть, у чому черпають сили і надії.

     

  

 

 

 

 

8 березня 2018

8 Березня.

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Колектив ДНЗ « Почаївське  ВПУ»  привітало жінок і дівчат нашого навчального закладу і всієї України з святом 8 Березня! Приємний подарунок-привітання підготували наші учні до Міжнародного жіночого дня.

Із святом весни, краси і любові !

Хай щастя і радість несе кожна мить,

Всього у житті хай буде доволі,

На кожному кроці завжди хай щастить !

  

 

 

 

 

1 березня 2018           

1 березня 2018р. ДНЗ «Почаївське ВПУ»  проводжає у самостійне життя випускників групи № 27 по спеціальності «Кухар,кондитер».

Біля іконостасу училища відбулася урочиста  літургія , яку відправив   отець Борис  та благословив випускників на доросле життя. На святковій лінійці в актовому залі  освітнього  закладу  від керівного складу та   викладачів училища  проголошені слова привітання та настанов на подальше самостійне  життя. Виконуючий обов’язки директора  училища Іськов Р.П.  вручив  випускникам  дипломи, подяки  та  численні грамоти. Цього року власниками дирплому з відзнакою  стали кращі учні нашого закладу – Голуб Л.Л., Дударчук І.А., Недайхлєбова І.М., Степанисько І.П., Сімора Н.М., Ткачук Л.П., Фреюк Ю.О.  Випускниця Ірина Дударчук подарувала глядачам чудову пісню «Місяць по небу ходить»,  а Олексій Боднар та Роман Жолоб присвятили батькам композицію «Мої батьки». Привітали всіх зі святом Дмитро Сімора та Ілля Тивонюк піснею «Меч Арея», а веселого настрою та позитивних емоцій отримали всі присутні від виконання флешмобу «Щасливі дівчата».

У такий святковий  день хочеться побажати всім  світлої дороги до тих цілей, котрі вони для себе поставили, успіхів, здоров’я та щастя!

  

 

 

 

 

 

20 лютого 2018

Герої Небесної Сотні.

18-20 лютого - четверта річниця розстілів на Майдані. Ті дні стали одними з найтрагічніших в історії сучасної України.

19 січня  в актовому залі  ДНЗ «Почаївське ВПУ» відбулось вшанування Героїв Небесної Сотні. Із запаленою свічкою хвилиною мовчання згадали загиблих учасників Революції Гідності. Викладач  училища  Сухомлин В.Т. ознайомила учнів з основними подіями Революції Гідності, а також підготувала презентацію про вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні. Учень Сухомлин М. розповів про нашого земляка Капіноса О., який трагічно загинув чотири роки тому на Майдані Незалежності.

Герої «Небесної сотні» пішли у вічність. Але людина живе стільки, скільки про неї пам’ятають. Ті, хто віддав свої життя на Майдані за право українців жити у вільній демократичній державі, житимуть вічно. Українці пам’ятатимуть про них завжди.

 

 

 

18 лютого 2018

Звітний концерт народних колективів художньої самодіяльності.

16 лютого  2018р. у ДНЗ «Почаївське ВПУ» відбувся звітний концерт народних  колективів художньої самодіяльності під гаслом «Україна понад усе». Основна мета заходу – показати творчий потенціал всіх учасників художньої самодіяльності, рівень їхнього професіоналізму та сценічної майстерності. У фойє закладу було оформлено  виставку творчих  робіт   учнів училища. На звітний концерт завітали методисти НМЦ ПТО у Тернопільській області - Крищук М.М., Козловський І.В., Мацик С.С.  Всі присутні мали змогу відвідати  музей історії навчального закладу  та  музей побуту  Волині. Гостями концерту були міський голова Бойко В.С., директор Почаївського будинку культури Собчук П.П.

Пошук
Календар
 
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 376
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0